PODSUMOWANIE II SZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY BUDOWLANEJ

W dniu 29.09.2021 roku odbyło się podsumowanie II Szkolnego Konkursu Wiedzy Budowlanej przeznaczonego dla uczniów Technikum Budowlanego. Konkurs odbył się w szkole 24.09.2021r. w ramach obchodów Dnia Budowlańca. Celem konkursu było rozwijanie wśród uczniów zainteresowania budownictwem, pogłębienie wiedzy i umiejętności budowlanych jak również wyrabianie umiejętności samodzielnego zdobywania wiedzy.

Zwycięzcą konkursu okazał się Przemysław Cichalewski z klasy III TBH, drugie miejsce zajął uczeń klasy IV TB Sebastian Zaborowski, trzecie Kacper Kozera z klasy III TBG.

Wyróżnienie otrzymał Bartosz Garlej uczeń klasy I TBE.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Mondelez Polska i F.B.I. Tasbud.

Koordynatorem konkursu była Daria Ciosek – nauczyciel przedmiotów zawodowych Zespołu Szkół nr 2 im. Leona Rutkowskiego w Płońsku.