Wizyta gości z Islandii w naszej szkole.

Dzisiaj mieliśmy przyjemność pokazać gościom z Islandii naszą szkołę. Ale szkoła to przecież nie budynek, ale przede wszystkim nasza wspaniała młodzież. Po oficjalnym powitaniu przez p. dyrektor Bożenę Dzitowską, koordynator szkolny projektu p.Krzysztof Grzymała oraz p.Joanna Żakowska, zaprosili „our fellow teachers from Iceland ” (naszych kolegów nauczycieli z Islandii) do laboratorium językowego. Zaczęliśmy od występu artystycznego uczennic oraz krótkiej prezentacji dotyczącej historii szkoły, sylwetki patrona, kierunków nauczania oraz innych aktywności, które wpisały się w tradycję naszej placówki. Potem było zwiedzanie szkoły z pokazem cheerliderskim dziewcząt pod kierunkiem p.Beaty Michalak.

„Jak uczyć żeby nauczyć – dobre metody nauczania języka angielskiego – intensywne szkolenia”