Kadra pedagogiczna

Dyrekcja szkoły

  1. mgr Bożena Weronika Dzitowska – dyrektor szkoły
  2. mgr inż. Jolanta Braniewska – wicedyrektor
  3. mgr Małgorzata Kujawska – wicedyrektor
  4. mgr inż. Paweł Białecki Paweł – wicedyrektor

Nauczyciele

  1. Augustyniak Mariusz – nauczyciel religii
  2. Adamuszewska Marta – nauczyciel języka angielskiego
  3. Białecki Paweł – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  4. Bojarski Marek – nauczyciel religii
  5. Borzym Barbara – nauczyciel geografii
  6. Braniewska Jolanta – nauczyciel chemii
  7. Bronowski Piotr – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  8. Brzeska Ewelina – nauczyciel języka angielskiego
  9. Ciosek Daria – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  10. Dąbrowska Agnieszka – pedagog szkolny
  11. Dzitowska Bożena Weronika – nauczyciel języka polskiego
  12. Gajewska Anna – nauczyciel języka polskiego
  13. Gloch Piotr – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  14. Głowacka Anna – nauczyciel języka rosyjskiego
  15. Golacik Olga – nauczyciel wspomagający
  16. Goszczyńska Wioletta – nauczyciel języka angielskiego
  17. Górna Ewelina – nauczyciel języka polskiego
  18. Grala Beata – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  19. Grzelak Anna – nauczyciel języka rosyjskiego
  20. Grzelecka Anna – nauczyciel matematyki
  21. Grzymała Emilia – nauczyciel języka angielskiego
  22. Grzymała Krzysztof – nauczyciel języka angielskiego
  23. Honczar Renata – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  24. Iwanowska – Maliszewska Agata – psycholog
  25. Jóźwiak Jan – nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie
  26. Kacperska Urszula -nauczyciel religii
  27. Kołodziejska Dorota – pedagog
  28. Konarzewski Paweł – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  29. Korcz Anna – nauczyciel biologii
  30. Kowalska Katarzyna – nauczyciel języka niemieckiego
  31. Kozłowska Joanna – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  32. Krzywkowska Katarzyna – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  33. Kujawska Małgorzata – nauczyciel języka francuskiego
  34. Kułakowska Iwona – nauczyciel języka angielskiego
  35. Leszczyńska Małgorzata – nauczyciel języka polskiego
  36. Leśkiewicz Monika – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  37. Lipińska Katarzyna – nauczyciel matematyki
  38. Marciszewski Jarosław nauczyciel historii
  39. Markowska Anna – nauczyciel informatyki
  40. Matuszewska Małgorzata – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  41. Michalak Beata – nauczyciel wychowania fizycznego
  42. Nowicka Agnieszka – nauczyciel wiedzy o społeczeństwie i podstaw przedsiębiorczości
  43. Ofierska Ewa – nauczyciel języka niemieckiego
  44. Osuch Paweł – nauczyciel wychowania fizycznego
  45. Pawlak Jolanta – nauczyciel matematyki
  46. Pęcherzewska Krystyna – nauczyciel wychowania fizycznego
  47. Piotrowski Igor – nauczyciel wychowania fizycznego
  48. ks. Raczkowski Mariusz – -nauczyciel religii
  49. Rutkowska Renata – nauczyciel przedmiotów zawodowych, wychowania fizycznego
  50. Rutkowski Mateusz – nauczyciel wychowania fizycznego
  51. Rychter Monika – nauczyciel wspomagający
  52. Sadowski Robert – nauczyciel matematyki
  53. Salak Anna – nauczyciel matematyki
  54. Sajnog Ewa – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  55. Siuda Bogumiła – nauczyciel historii i wiedzy o kulturze
  56. Skorupka Artur – nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie
  57. Skowrońska Katarzyna – nauczyciel języka rosyjskiego
  58. Skwarska Alina – nauczyciel wychowania fizycznego
  59. Sokołowski Ireneusz – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  60. Szóstak Ewa – nauczyciel chemii i podstaw przedsiębiorczości
  61. Szulc Iga – nauczyciel matematyki
  62. Szymańska Katarzyna – nauczyciel języka polskiego
  63. Szymański Rafał – nauczyciel muzyki
  64. Ważyńska Małgorzata – nauczyciel biologii
  65. Wierzbicka Edyta – nauczyciel fizyki
  66. Wiśniewska Joanna – nauczyciel języka angielskiego
  67. Witkowska Joanna – nauczyciel bibliotekarz
  68. Wysocka Kamila – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  69. Zaporowicz Sebastian – nauczyciel wychowania fizycznego
  70. Zielonka Wojciech – nauczyciel matematyki i informatyki
  71. Zwierzchlewska Katarzyna – nauczyciel języka rosyjskiego
  72. Żakowska Joanna – nauczyciel języka angielskiego i rosyjskiego
  73. Żochowska Kalina – nauczyciel języka polskiego
  74. Żochowski Piotr – nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa