Kadra pedagogiczna

Dyrekcja szkoły

  1. mgr Bożena Weronika Dzitowska – dyrektor szkoły
  2. mgr inż. Jolanta Braniewska – wicedyrektor
  3. mgr Małgorzata Kujawska – wicedyrektor
  4. mgr inż. Paweł Białecki Paweł – wicedyrektor

Nauczyciele

  1. Augustyniak Mariusz – nauczyciel religii
  2. Adamuszewska Marta – nauczyciel języka angielskiego
  3. Białecki Paweł – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  4. Bojarski Marek – nauczyciel religii
  5. Borzym Barbara – nauczyciel geografii
  6. Braniewska Jolanta – nauczyciel chemii
  7. Bronowska Magdalena – nauczyciel języka rosyjskiego
  8. Bronowski Piotr – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  9. Brzeska Ewelina – nauczyciel języka angielskiego
  10. Bytner Grażyna – nauczyciel wspomagający
  11. Ciosek Daria – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  12. Dąbrowska Agnieszka – pedagog szkolny
  13. Dzitowska Bożena Weronika – nauczyciel języka polskiego
  14. Gajewska Anna – nauczyciel języka polskiego
  15. Giżyńska Ewa – nauczyciel języka polskiego
  16. Gloch Piotr – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  17. Głowacka Anna – nauczyciel języka rosyjskiego
  18. Golacik Olga – nauczyciel wspomagający
  19. Goszczyńska Wioletta – nauczyciel języka angielskiego
  20. Górna Ewelina – nauczyciel języka polskiego
  21. Grala Beata – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  22. Grzelak Anna – nauczyciel języka rosyjskiego
  23. Grzelecka Anna – nauczyciel matematyki
  24. Grzymała Emilia – nauczyciel języka angielskiego
  25. Grzymała Krzysztof – nauczyciel języka angielskiego
  26. Honczar Renata – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  27. Iwanowska – Maliszewska Agata – psycholog
  28. Jóźwiak Jan – nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie
  29. Junczak Wiesława – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  30. Kacperska Urszula -nauczyciel religii
  31. Karwowska-Gloch Monika – nauczyciel religii
  32. Kołodziejska Dorota – pedagog
  33. Konarzewski Paweł – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  34. Korcz Anna – nauczyciel biologii
  35. Kowalska Katarzyna – nauczyciel języka niemieckiego
  36. Kozłowska Joanna – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  37. Krzywkowska Katarzyna – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  38. Kujawska Małgorzata – nauczyciel języka francuskiego
  39. Kułakowska Iwona – nauczyciel języka angielskiego
  40. Leszczyńska Małgorzata – nauczyciel języka polskiego
  41. Leśkiewicz Monika – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  42. Lipińska Katarzyna – nauczyciel matematyki
  43. Marciszewski Jarosław nauczyciel historii
  44. Marciniak – Pniewska Ewa – nauczyciel chemii i informatyki
  45. Markowska Anna – nauczyciel informatyki
  46. Matuszewska Małgorzata – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  47. Michalak Beata – nauczyciel wychowania fizycznego
  48. Młotek Anna – nauczyciel języka francuskiego
  49. Nowicka Agnieszka – nauczyciel wiedzy o społeczeństwie i podstaw przedsiębiorczości
  50. Ofierska Ewa – nauczyciel języka niemieckiego
  51. Osuch Paweł – nauczyciel wychowania fizycznego
  52. Pawlak Jolanta – nauczyciel matematyki
  53. Pęcherzewska Krystyna – nauczyciel wychowania fizycznego
  54. Piotrowski Igor – nauczyciel wychowania fizycznego
  55. ks. Raczkowski Mariusz – -nauczyciel religii
  56. Rutkowska Renata – nauczyciel przedmiotów zawodowych, wychowania fizycznego
  57. Rutkowski Mateusz – nauczyciel wychowania fizycznego
  58. Rychter Monika – nauczyciel wspomagający
  59. Sadowski Robert – nauczyciel matematyki
  60. Salak Anna – nauczyciel matematyki
  61. Sajnog Ewa – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  62. Siuda Bogumiła – nauczyciel historii i wiedzy o kulturze
  63. Skibińska Joanna – nauczyciel bibliotekarz
  64. Skorupka Artur – nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie
  65. Skowrońska Katarzyna – nauczyciel języka rosyjskiego
  66. Skwarska Alina – nauczyciel wychowania fizycznego
  67. Sokołowski Ireneusz – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  68. Szóstak Ewa – nauczyciel chemii i podstaw przedsiębiorczości
  69. Szulc Iga – nauczyciel matematyki
  70. Szymańska Katarzyna – nauczyciel języka polskiego
  71. Szymański Rafał – nauczyciel muzyki
  72. Ważyńska Małgorzata – nauczyciel biologii
  73. Wierzbicka Edyta – nauczyciel fizyki
  74. Wiśniewska Anita – nauczyciel matematyki
  75. Wiśniewska Joanna – nauczyciel języka angielskiego
  76. Witkowska Joanna – nauczyciel bibliotekarz
  77. Wysocka Kamila – nauczyciel przedmiotów zawodowych
  78. Zaporowicz Sebastian – nauczyciel wychowania fizycznego
  79. Zielonka Wojciech – nauczyciel matematyki i informatyki
  80. Zwierzchlewska Katarzyna – nauczyciel języka rosyjskiego
  81. Żakowska Joanna – nauczyciel języka angielskiego i rosyjskiego
  82. Żochowska Kalina – nauczyciel języka polskiego
  83. Żochowski Piotr – nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa