Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

W piątek, 26 czerwca, uczniowie i pracownicy Zespołu Szkół nr 2 w Płońsku uroczyście zakończyli rok szkolny 2014/2015. Krótki apel przygotowała Komisja do spraw profilaktyki. Wzięli w nim udział uczniowie z klas IB, IIM, IIITI.
Podczas uroczystości nagrodzono uczniów, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce oraz sukcesy w zawodach sportowych. Rozstrzygnięto konkurs ogłoszony w związku z Dniami Profilaktyki. Laureatem konkursu została klasa I TE za napisanie piosenki i nagranie teledysku promującego zdrowy styl życia. Nagrodzone zostały także klasy I M za plakat i II M za stworzenie piosenki o tematyce profilaktycznej.
Następnie artyści z naszej szkoły w krótkiej i zabawnej formie przestrzegali widzów przed ryzykownymi zachowaniami i propagowali ideę bezpiecznych wakacji. W tej części wykorzystano prace klas I TE, I B, II M stworzone na konkurs profilaktyczny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *