Mamy podwójną koronę w powiecie w piłce siatkowej

Siatkarska reprezentacja chłopców naszej szkoły wywalczyła awans do turnieju finałowego mistrzostw rejonu Ciechanów!

Siatkarze swoją drogę w stronę podium rozpoczęli od wygranej z ZS Czerwińsk, których dość gładko pokonali 2:0 (25:12),(25:7). Większym wyzwaniem dla drużyny okazały się mecze z LO Płońsk i ZS nr 1 Płońsk, w którym przyszło im zagrać z dużo bardziej wymagającymi przeciwnikami. Chłopcy jednak stanęli na wysokości zadania i wygrali oba spotkania, mimo kłopotów w pierwszych setach. Pokonujemy LO Płońsk 2:0 (26:24),(25:9) i ZS nr 1 Płońsk 2:0 (25:23),(25:18).
Brawa dla chłopaków pokazali, że potrafią grać końcówki. Za dużo przytrafiło się błędów w pierwszych setach z LO Płońsk i ZS nr 1 Płońsk. Mimo to wygrywamy wszystkie spotkania po 2:0, wiec można uznać turniej za udany. Teraz czeka nas praca na treningach i turniej rejonowy w Mławie na początku marca. Szacun dla Jakuba Pakulskiego , że mimo nadkręcenia kostki dokończył spotkanie z ZS nr 1 Płońsk. Wygrywamy po raz kolejny z rzędu Mistrzostwo Powiatu Szkół Ponadpodstawowych w Piłce Siatkowej chłopców.
Skład  drużyny ZS nr 2 Płońsk:
Dawid Cichewicz (kapitan), Kamil Zamędzki, Aleksander Iwandowski, Tomasz Łączyński, Robert Masiak, Łukasz Bodalski, Jakub Pakulski oraz Kacper Domański!!!
Opiekun drużyny Igor Piotrowski

07.02.2020 w MCSiR w Płońsku odbył się Turniej Powiatowej Licealiady Dziewcząt w Piłce Siatkowej.

W zawodach wzięły udział trzy szkoły ZS nr 2 Płońsk, ZS Czerwińsk i ZS nr 1 Płońsk. Mecze rozgrywane zostały systemem „każdy z każdym”.
W ślady chłopców zgodnie z planem poszły dziewczyny wygrywając pewnie. Jest to już 15 tytuł z rzędu naszej ukochanej szkoły w tych rozgrywkach. Jesteśmy niepokonani od 2005 roku.
Dziewczyny pokazały charakter wygrywając pewnie zawody. Teraz czas na rejony. Wszystkie zagrały bardzo dobrze. Cieszy fakt, że mamy młody zespół, ponieważ większość naszych „złotek” to roczniki 2003 i 2004. 
Dziękujemy firmie MEGAPOL – Autokary Turystyczne, Jacka Antoszkiewicza za zakup koszulek meczowych dla drużyny szkolnej dziewcząt ZS NR 2 w Płońsku.
Skład ZS nr 2 w Płońsku:

Aleksandra Idzikowska, Natalia Krysiak, Weronika Szymańska, Wioleta Jeznach, Agata Bartołowicz, Anita Kanigowska, Ilona Grzelińska, Magdalena Gmurczyk, Sara Słupecka,, Katarzyna Fusińska, Julia Breza, Weronika Rukuszewicz
Opiekun drużyny: Igor Piotrowski

Zwycięska drużyna. Gratulacje 🙂
Zwycięska drużyna dziewcząt naszej szkoły